ЛКП «Інститут стратегії культури» орендував приміщення на 135 кв м для шести працівників

ЛКП «Інститут стратегії культури» використає 135 квадратних метрів під відкритий простір.

Рішенням сесії Львівської міської ради від 11 жовтня Львівське комунальне підприємство «Інститут стратегії культури» візьме в оренду нежитлові приміщення на площі А. Міцкевича, 6/7 площею 135,8 кв м. Приміщення буде використовуватись як простір для організації заходів та офіс.

Про це у коментар журналісту ІА «Вежа» сьогодні, 17 жовтня, розповіла Юлія Хомчин, в. о. керівника установи.

Вона зазначила, що комунальна установа лише на стадії створення, тож поки визначаються з місцем розташування. «Ми лише отримали це приміщення, ще навіть не підписали договору з управлінням комунальної власності. Приміщення буде використовуватися як офісне, а також як простір для організації наших заходів», – зазначила Юлія Хомчин.

Вона також додала, що планують оформити його схожим на офісну галерею, оскільки простір охоплює більше 130 кв м.

При цьому Юлія Хомчин повідомила, що в установі станом на сьогодні працює всього 6 штатних одиниць. «В майбутньому ми плануємо розширюватись, тож подібне приміщення нам необхідне», – наголосила Юлія Хомчин.

Крім цього вона зауважила, що приміщення на площі А. Міцкевича надане в оренду тимчасово терміном на рік, до того часу, поки інституція проведе ремонтні роботи на постійному місці. «Ми беремо його зараз на рік часу, доки буде відремонтований наш постійний офіс на вул. Князя Романа, 6. Вже  наступного року там будуть проводити ремонтні роботи», – зазначила вона.

Варто вказати, що Юлія Хомчин серед іншого є депутатом Львівської міської ради та координатором рекламної діяльності ТОВ «Мистецьке об’єднання «Дзиґа».

Нагадаємо, раніше повідомляли, що 11 жовтня, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати надали в оренду КУ «Інститут стратегії культури» нежитлові приміщення на пл. А. Міцкевича, 6/7.

Довідка: ключові напрямки діяльності «Інституту стратегії культури» є виконання та моніторинг стратегії розвитку міста Львова, стратегування міських установ культури,  дослідження в культурі та освіті, створення та адміністрування міського фонду культури, аплікування міста Львова на програму «Європейська столиця культури», а також культурна дипломатія».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі