ЛКП “Львівавтодор” відмовляється надавати дані GPS трекерів встановлених на громадському транспорті

ГО "За якісний транспорт" повідомляє, що ЛКП "Львівавтодор" відмовляється надавати дані GPS трекерів встановлених на громадському транспорті (автобусів, трамваїв а тролейбусів) посилаючись на їхню так звану некоректність та роботу в режимі тестування.

ГО “За якісний транспорт” повідомляє, що ЛКП “Львівавтодор” відмовляється надавати дані GPS трекерів встановлених на громадському транспорті (автобусів, трамваїв а тролейбусів) посилаючись на їхню так звану некоректність та роботу в режимі тестування.

Про це йдеться на сторінці Facebook ГО “За якісний транспорт”.

“При цьому управління транспорту жодних дієвих заходів не вживає. Хочемо наголосити, що дані gps трекерів нам дуже потрібні, щоб відкинути всі маніпуляції щодо того, що нібито, джерело, на яке ми опираємось у своєму аналізі – є недостовірним. Для порівняння офіційних даних кількості виписаних штрафів та порушень дотримання графіку перевезень, які підписані перевізниками у договорах з містом та системного моніторингу кількості автотранспорту на маршрутах”, – повідомляють на сторінці ГО.

А також зазначають, що їм вже вдруге відмовляють у доступі до цих матеріалів, напевне, побоюючись результатів аналізу.

“Попереднього разу у 2016 році, коли нам відмовили у даних ми довели справу до кінця і на тодішнього керівника управління транспорту пана Щира мали скласти адміністративний протокол через приховування даних GPS. Сьогодні ми бачимо аналогічну ситуацію і теж звертатимемось до контролюючих органів, щоб “вибивати” публічні дані GPS”, – наголошує громадська організація.

Та додають: “Також дивує той факт, якими даними керується управління транспорту, коли виписує перевізникам штрафи за недотримання договірних умов, якщо дані GPS трекерів, як вони вважають, не коректні. Також жодного пояснення з приводу некоректності цих даних і коли недоліки будуть усунені- нам не повідомили. Тому ми вважаємо, що ця ситуація полягає не у проблемах з даними, а у штучному перешкоджання нам, як представникам громадськості і доступі до інформації задля того, щоби якісно інформувати львів’ян про стан громадського транспорту в місті.”

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі