ЛКП «Львівелектротранс» програло суд щодо ненадання інформації про кошти та майно підприємства

28 грудня 2018 року відбулось останнє засідання за головування судді Крутько О.В.

28 грудня 2018 року відбулось останнє засідання за головування судді Крутько О.В., на якому було вирішено відмовити ЛКП «Львівелектротранс»у задоволенні позовних вимог, а також зобов’язати надати відповідь щодо коштів та майна підприємства.

Про це 18 грудня, інформує ГО «За Якісний Транспорт» на сторінці у Facebook.

«2 березня 2018 року екс-керівник ГО «За Якісний Транспорт» подав запит на доступ до публічної інформації, аби дізнатися, скільки коштів та майна з оціночною вартістю було передано комунальному підприємству від ЛМР за 2001-2018 роки. На жаль, нашій організації не надали інформації і ми звернулись до уповноваженого із прав людини, щоб були вжиті заходи щодо притягнення посадових осіб до відповідальності і вчинення дій передбачені чинним законодавством, щоб наші організації була надана запитувана інформація», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що омбудсмен підтримав прохання громадської організації. Втім, керівник ЛКП «Львівелектротранс» замість того, щоб надати пояснення уповноваженому із прав людини і запитувану інформацію, подав в суд і вимагав в Офісу омбудсмена скасувати лист-вимогу про надання публічної інформації та утриматися від складання протоколу про адміністративне правопорушення.

Відтак 28 грудня 2018 року відбулось останнє засідання за головування судді Крутько О.В., на якому було вирішено відмовити у задоволенні позовних вимог ЛКП «Львівелектротранс» до відповідального за організацію регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області про визнання протиправними дій, зобов’язання утриматись від вчинення дій. Вимоги ЛКП повністю скасувані.

Вказано також, що засідання відбувалося за участі третьої особи без самостійних вимог на стороні відповідача організації «Молодіжний інформаційно-консалтинговий Центр «За якісний транспорт»

«Щодо цієї інформації, яку ми отримаємо по коштам від ЛКП «Львівелектротранс», ми попередньо вже домовились із декількома громадськими організаціями, які займаються викриттям корупційних зв’язків в органах влади, щодо аналізу інформації, яку ми маємо отримати на цей запит», – розповів заступник голови правління Назар Товстига.

Між тим, ГО «МІКЦ « За Якісний Транспорт» також подала позовну заяву до суду по одному із комунальних закладів і готує позов на одне із управлінь ЛМР.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі