ЛКП “Львівелектротранс” розпочав капітальний ремонт вживаних трамваїв з Берліну

Львів отримав перших шість вживаних трамваїв з Німеччини за прямим контрактом між ЛКП «Львівелектротранс» та Муніципальною компанією Берліна. Їх було придбано за кошти ЄБРР.

Львів отримав перших шість вживаних трамваїв з Німеччини за прямим контрактом між ЛКП «Львівелектротранс» та Муніципальною компанією Берліна. Їх було придбано за кошти ЄБРР.

Про це розповіли під час брифінгу «Львів отримав першу партію трамваїв з Берліна: огляд отриманої техніки» у трамвайному депо.

Як зазначив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, ЛКП «Львівелектротранс» проведе переобладнання трамваїв, зокрема будуть замінені широколійні візки на вузькоколійні, що зможуть курсувати вузькоколійною трамвайною мережею міста. «Наразі готові візки для шести трамваїв. Ті візки, котрими були обладнанні німецькі трамваї, будуть розібрані. З них непридатна рама та вісі, але все інше обладнання буде перенесено на наші візки, що зменшить вартість переоснащення трамваїв», – зазначив він.

Також Андрій Білий зазначив, що розмитнення та переобладнання одного вживаного трамваю коштуватиме близько 24 тисяч євро. «Вартість одного трамваю 18 тисяч євро, іще 24 коштуватиме розмитнення та переобладнання, з врахуванням того, що більшість обладнання ми переставляємо», – розповів він.

Окрім того він зазначив, що придбання вживаних трамваїв із Берліну, котрі не були пристосовані до вузькоколійної мережі, виявилось найкращою пропозицією. «Завдання стояло знайти трамваїв КТ4, адже персонал їх вміє обслуговувати, знайомий з їх механікою», – розповів Андрій Білий.

Окрім заміни візків, трамваї також потребуватимуть переоснащення дверей. «Вчора ми мали розмову з Юрієм Бубесом, президентом ПрАТ «Концерн-Електрон», вони готові допомогти нам з доопрацюванням дверей. Зараз ми чекаємо на технічне рішення від них та цінову пропозицію. Можливо скористаємось їх допомогою», – зазначив Андрій Білий.

Придбані трамваї частково замінять старі трамваї на міських маршрутах. «Частково поповнимо кількість трамваїв на маршрутах, частково замінимо старі трамваї», – розповів Олег Береза, директор ЛКП «Львівелектротранс».

Також він зазначив, що наступну партію трамваїв вони очікують в кінці серпня. «Ми їх прийматимемо партіями по 8 трамвайних вагонів. Маю сподівання, що до кінця року вони пройдуть переоснащення та сертифікацію. Перші трамваї вийдуть на маршрут уже в вересні», – додав Олег Береза.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі