ЛКП «Львівелектротранс» хоче придбати п’ятисекційні трамваї

ЛКП «Львівелектротранс» має намір придбати 10-ть п’ятисекційних трамваїв для міста.

ЛКП «Львівелектротранс» має намір придбати 10-ть п’ятисекційних трамваїв для міста.

Згідно з опублікованим Львівською міською радою документом, планується придбання 10-ти нових низькопідлогових багатосекційних трамвайних вагонів. Трамваї повинні бути  розраховані на  ширину колії 1000мм, 100% низькопідлогові, багатосекційні, 2,3 м в ширину та від 28 до 32 метрів в довжину, з мінімальною пасажироміскістю 190 пасажирів, включаючи 48 сидячих місць та принаймні одне місце для інвалідного візка.

Зазначимо, у модельній лінійці ТОВ Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» довжину, що відповідає умовам тендеру, має п’ятисекційний трамвайний вагон T5L64.  Його довжина становить 30,2 метри.

Варто зазначити, що раніше керівник ЛКП “Львівелектротранс” уже анонсував наміри придбати для підприємства нові трамваї. «У нас в планах придбання 10-ти нових трамваїв за кошти Європейського інвестиційного банку. Більше того, нами погоджено тендерну документацію. Зараз ми відправили її в Міністерство інфраструктури оскільки одержувачами коштів буде не місто, а Міністерство фінансів та Міністерство інфраструктури», – зазначив під час брифінгу, 1 серпня, директор ЛКП «Львівелектротранс» Олег Береза.

Нагадаємо, як повідомляло раніше ІА “Вежа”, ЛКП «Львівелектротранс» розглядає можливість придбання десяти нових трамваїв за кошти Європейського інвестиційного банку.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі