ЛКП «Рембуд» дозволили підняти тариф на водопостачання населення

Тариф встановлено на рівні 4,99 гривні.

Сьогодні, 25 січня, виконавчий комітет Львівської міської ради дозволив ЛКП «Рембуд» встановлення нові тарифи на послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки та інших населених пунктах.

Відповідне рішення прийняли на пленарному засіданні виконкому.

Тариф встановлено на рівні 4,99 гривні.

Нагадаємо, 15 червня 2018 року виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення «Про визначення виконавця послуг з централізованого водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки ЛМКП „Львівводоканал“ та інших населених пунктах». Ним стало ЛКП «Рембуд».

«Пропонується визначити виконавцем таких послуг з централізованого водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки ЛМКП „Львівводоканал“ та інших населених пунктах, ЛКП „Рембуд“. Це підприємство при отримані ліцензії на відповідні послуги, зможе купувати воду у ЛМКП „Львівводоканал“ і, відповідно, постачати її населенню зони депресійної лійки», — доповів Олександр Одинець, начальник управління інженерного господарства ЛМР.

Відповідно до прийнятого рішення, ЛКП «Рембуд» визначено виконавцем послуг з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки та інших населених пунктах. ЛМКП «Львівводоканал» має передати, а ЛКП «Рембуд» прийняти на баланс підприємства водопровідні мережі у населених пунктах, розташованих у зоні депресійної лійки.

Довідка

Львівське комунальне підприємтсво “Рембуд2 забезпечує потреби населення в будівництві і капітальному ремонті житлового фонду, об’єктів комунального господарства.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі