ЛМР продала приміщення в центрі Львова новоствореній компанії

Загальна площа проданих приміщень становить 449,7 кв.м.

Управління комунальної власності департаменту економічного розвитку ЛМР продало нежитлові приміщення на вулиці Шевській за 16 мільйонів 474 тисячі 200 гривень.

Відповідна інформація розміщена на порталі “Prozorro.Продажі”.

Згідно з документацією, було продане нежитлове приміщення другого поверху, площею 63 кв.м, нежитлове приміщення третього поверху, площею 150 кв.м, нежитлове приміщення четвертого поверху, площею 150,9 кв.м та нежитлове приміщення мансарди площею 85,8 кв.м. Загальна площа проданих приміщень становить 449,7 кв.м.

Згідно з тендерною документацією, переможцем стало Товариство з обмеженою відповідальністю “ІнвестБудЛьвів”. За даними “YouControl”, ТзОВ “ІнвестБудЛьвів” було створене 29 днів тому, а на час проведення аукціону йому було лише 12 днів. Сума статурного капіталу підприємства становить 30 мільйонів гривень. Податкових боргів наразі немає.

Засновником ТзОВ “ІнвестБудЛьвів” є Олександр Дяченко. Він також є засновником ТзОВ “ІнвестБудКиїв”, яке функціонує понад 3 роки, та ПП “Гімнастичний, акробатичний, танцювальний клуб Мувикс” в Одесі.

Придбані приміщення розташовані на вулиці Шевській, 10 що в центрі Львова, поряд із Площею Ринок. Більшість приміщень у цьому районі наразі використовуються під ресторани та кав’ярні.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі