ЛОДА на 15 років віддала 6 ділянок лісу

Орендарям забороняється зводити будівлі на цих територіях.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка підписав розпорядження про «Виділення лісових ділянок для довгострокового тимчасового користування»

Воно опубліковане на сайті ЛОДА.

Загальна площа усіх ділянок становить  понад 22 га. Вони розташовані на територіях Трускавецького лісництва ДП «Дрогобицьке лісове господарство», Лапаївського лісництва ДП «Львівське лісове господарство», Немирівського лісництва ЛГП «Галсільліс» та Брюховицького лісництва ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр». Пять ділянок виділять приватним підприємцям для для рекреаційних та культурно-освітніх цілей. Ще одну ділянку орендуватиме громадська організація «Екологічна спільнота «Живиця».

Згідно з розпорядженням, державне лісогосподарські підприємства мають обумовити можливість дострокового розірвання договору у випадку вилучення (передачі) лісової ділянки для суспільних потреб та у разі невиконання інвестиційної програм.

Зазначимо, що орендарям забороняється зводити будівлі на цих територіях.  Контроль за виконанням розпорядження здійснюватиме заступник голови обласної державної адміністрації Ірина Гримак.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі