ЛОДА оголосила повторний конкурс на посаду директора перинатального центру

Перинатальний центр пів року працює без директора.

Сьогодні, 30 жовтня, оголосили повторний конкурс на заміщення посади директора КЗ ЛОР «Львівський обласний перинатальний центр».

Відповідне рішення ухвалила постійно діюча комісія з проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів охорони здоров’я Львівської обласної ради.

Нагадаємо, що 14 березня постійно діюча конкурсна комісія оголосила конкурси на заміщення посад керівників 14 закладів охорони здоров’я Львівської обласної ради.

Проте директора КЗ ЛОР «Львівський обласний перинатальний центр» обрано не було.

За словами заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, голови комісії, затримка по часу виникла через Перинатальний центр, який не працював деякий час.

У зв’язку з тим, що у квітні керівника Перинатального центру не було обрано – було призначено виконуючого обов’язки директора.

«До 20 листопада претенденти можуть подавати свої пропозиції. 23 листопада відбудеться перше засідання конкурсної комісії, далі – громадське обговорення. Сподіваюся, що цього разу ми визначимося з керівником. Переможе найсильніший», – зазначив Володимир Гірняк.

Зазначимо, що оновлений Перинатальний центр розпочав роботу влітку цього року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі