ЛОДА придбає шкільні автобуси на понад 100 мільйонів

Загалом за 100 мільйонів закуплять 54 шкільних автобусів. 

Загалом за 100 мільйонів придбають 54 шкільних автобусів.

Відповідний тендер розміщений на порталі публічних закупівель Prozorro.

Департамент освіти та науки Львівської обласної ради закупить 54 шкільних автобусів для області. Очікувана вартість такої закупівлі становить 100 мільйонів 60 тисяч гривень.

Загалом в технічному завданні вказано, що всі автобуси мають бути новими та не пізніше 2019 року випуску. В усіх двигуни мають бути дизельні, а відповідність екологічним нормам – не нижче EURO-5. Зовні будуть пофарбовані в жовтий колір. На лівому та правому боках має бути нанесено
напис «Шкільний автобус». Спереду і ззаду на кузов автобуса нанесені розпізнавальні знаки: «Діти»; «Обмеження максимальної швидкості» з цифровою величиною обмеження максимальної швидкості – 70.

Загалом закупівля поділена на 4 лоти. Зокрема, за 47 мільйонів 580 тисяч планують придбати 26 автобусів для не менше як 27 місць для школярів та 2 місць для супроводжуючих осіб. Наступний лот очікуваною вартістю в 46 мільйонів передбачає закупівлю таких ж автобусів на таку ж кількість місць. Однак єдина відмінність це у наявності в автобусах кондиціонера для робочого місця водія.

Наступний лот передбачає закупівлю двох автобусів, які матимуть не менше 21 місце для школярів та хоча б  1 місця для школярів з інвалідністю. Їхня вартість може становити  4 мільйони 180 тисяч гривень.  Четвертий лот передбачає закупівлю лише одного автобуса підвищеної прохідності на 30 місць за очікувану вартість у 2 мільйони 300 тисяч гривень.

Підрядник повинен передати замовнику автобуси до 4 травня цього року. Аукціон щодо тендеру відбудеться після 29 березня.

Нагадаємо, раніше департамент оголошував про закупівлю 4 спеціалізованих шкільних автобусів, що дозволяють перевозити дітей з інвалідністю. Ц ціна такої закупівлі становила 8,1 мільйона гривень. Кошти виділяли як з державного, так і з місцевого бюджетів.

Тоді в аукціоні переміг ТОВ “ТД “ЕТАЛОН АВТО””. Згідно з платформою YouControl ця компанія працює на ринку вже 13 років і в основному займається діяльністю посередників у торгівлі машинами, промисловим устаткованням, суднами та літаками. Проте варто зауважити, що не менше 5% від всіх завершених закупівель було розірвано по вині компанії (за поточний рік і два попередні роки).

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі