ЛОДА прийняла Дорожню карту з покращення функціонування прикордонної інфраструктури

Під час засідання розглянули питання реалізації проектів з розвитку і розбудови інфраструктури пунктів пропуску та під’їзних автомобільних доріг.

Сьогодні, 20 березня, у м. Львів завершилась зустріч щодо консолідації зусиль для вдосконалення роботи прикордонної інфраструктури на кордоні Україна – ЄС.

Про це інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Засідання відбулось під головуванням заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктора Довганя, участь у зустрічі взяли представники Мінінфраструктури України, Міністерства фінансів Польщі, Фінансового директорату Словаччини, Адміністрації Держприкордонслужби, ДФС, Львівської, Волинської, Закарпатської та Чернівецької облдержадміністрацій, АТ «Укрзалізниця», АсМАПу.

Під час засідання розглянули питання реалізації проектів з розвитку і розбудови інфраструктури пунктів пропуску та під’їзних автомобільних доріг, запровадження спільного прикордонного та митного контролю, перспектив відкриття нових пунктів пропуску, механізмів електронної інформаційної взаємодії та інструментів інформаційних технологій для спрощення адміністративних процедур учасники дійшли згоди щодо узгоджених подальших дій, спрямованих на забезпечення безперебійного та ефективного руху вантажного та пасажирського транспорту через державний кордон з країнами Європейського Союзу.

За результатами роботи прийняли спільне Комюніке зустрічі та Дорожню карту з покращення функціонування прикордонної інфраструктури на кордоні Україна – ЄС.

Варто вказати, що в карті зокрема йдеться будівництво нових автомобільних пунктів пропуску та під’їзних шляхіворганізацію контрейлерних перевезень, будівництво логістичних центрів, розширення повноважень діючих контактних пунктів на кордоні з ЄС, а також про підвищення якості професійної підготовки та зміцнення кадрового потенціалу .

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі