Львів додатково виділить 450 тисяч гривень на проведення загальноміських заходів

Депутатська комісія попередньо погодила це питання.

Сьогодні, 15 лютого, під час пленарного засідання виконавчого комітету Львівської міської ради було погоджено виділення додаткових 450 тисяч гривень на проведення загальноміських заходів у Львові.

«У зв’язку з вчорашньою сесією сьогодні пропонується 450 тисяч гривень віддати на Програму забезпечення проведення загальноміських подій за рахунок інших програм. Є погодження депутатської комісії з приводу цього питання», – доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики.

Варто вказати, що рішення про виділення коштів з міського бюджету було прийнято одноголосно.

Довідка

Програма забезпечення проведення загальноміських подій була ухвалена 20 грудня 2018 року під час 16-тої сесії 7-го скликання і визначає організаційні і фінансові основи діяльності міської ради у сфері забезпечення проведення загальноміських подій Львівської міської ради. Розроблена відповідно до Конституції України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, актів Львівської міської ради, виконавчого комітету ЛМР.

Програма розроблена і фінансується за рахунок коштів, запланованих у міському бюджеті м. Львова на виконання Програми забезпечення проведення загальноміських подій на відповідний рік.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі