Львів готовий до вакцинації, першими вакцинуватимуть медиків

Львів готовий до вакцинації, першими вакцинуватимуть медиків

Станом на сьогодні, Львів готовий до процесу вакцинації. Першими вакцинуватимуть медиків, а опісля – інших мешканців у порядку черги.

Про це повідомив під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM» Андрій Садовий, повідомляє пресслужба ЛМР.

«Якщо оцінювати реальну ситуацію, то вакцинація для мешканців можлива десь орієнтовно у квітні-травні. Все залежить від того, як оперативно буде поступати вакцина та якою вона буде. Ця перша вакцина, яку зараз привезуть в Україну, буде використана для медиків, які працюють із пацієнтами з коронавірусом. У Львові вже визначені місця вакцинації та відповідні бригади, які пройшли навчання в Києві. Зараз трошки брак інформації в інформаційному просторі щодо деталей вакцинації, однак нам просто треба дочекатись вакцини. Місто Львів зі своєї сторони до цього процесу готове.

Зараз я оцінюю ситуацію в інших країнах світу. В Ізраїлі більшість людей пройшли вакцинацію і добре себе почувають. Особисто я ще маю антитіла, адже тільки в грудні перехворів. Думаю, що якраз, коли дійде до мене черга вакцинуватись, це треба буде зробити. Такі нові реалії. Можна бути скептиком, але якщо ти хочеш безпечно жити, то треба пройти цей процес”, — наголосив мер Львова Андрій Садовий.

категорії
Суспільство

Публікації по темі