Львів отримав 27 мільйонів субвенції на будівництво Палацу спорту на Сихові

Львів отримав з державного бюджету України 27 мільйонів субвенції на будівництво та реконструкцію Палацу спорту на Сихові.

Львів отримав з державного бюджету України 27 мільйонів субвенції на будівництво та реконструкцію Палацу спорту на Сихові.

З огляду на це Виконком ухвалив зміни до міського бюджету на 2018 рік.

«З державного бюджету виділено 27 мільйонів на будівництво та реконструкцію палацу спорту», – зазначив Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.

Нагадаємо, В Україні збудують шість багатофункціональних Палаців спорту, більшість із котрих зможуть приймати 3 тисячі глядачів. Зокрема субвенцію з державного бюджету отримають Вінниця,Тернопіль, Хмельницький, Львів та Черкаси матимуть по 27 млн. державної підтримки, а Рівне  – 15. Дофінансування проектів буде здійснено за рахунок обласного та місцевого бюджету.

Також нагадаємо, 8 липня Виконавчий комітет прийняв рішення «Про визначення замовника проектно-кошторисної документації та технічних умов по об’єкту будівництва палацу спорту у житловому масиві «Сихів».

Також виконком вирішив надати ЛКП «Спортресурс» функції замовника технічних умов по об’єкту будівництва палацу спорту у житловому масиві «Сихів». ЛКП «Спортресурс» має отримати необхідні технічні умови та передати їх управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування для можливості завершення проектування.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі