Львів підписав Меморандум про співпрацю у сфері інформаційних технологій з групою канадських компаній

Впровадження інноваційно-технологічної платформи Quickcart в торговій мережі Львова збільшить обсяги продажу товарів.
Джерело: city-adm.lviv.ua

Мерія підписала Меморандум з групою канадських компаній 123Systems Inc про співпрацю у сфері інформаційних технологій, інновацій та інвестицій.

Про це сьогодні, 12 грудня, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні у Львівській міській раді відбулося підписання Меморандуму про співпрацю у сфері інформаційних технологій, інновацій та інвестицій між Львівською мерією та групою канадських компаній 123Systems Inc.

«Для міста дуже важливо, що ми маємо нагоду підписати Меморандум з таким поважним середовищем. Це дає змогу реалізації конкретних речей щодо створення такої інноваційної платформи з точки зору впровадження і розвитку різних інноваційних сервісів, які стосуються з одного боку міста, а з іншого — інституцій, які працюють на території міста», — наголосив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Метою Меморандуму є визначення засад і механізмів співпраці у практичному впровадженні інноваційно-технологічної платформи Quickcart і сервісу Scan&Go в торгових мережах Львівщини, захисту інвестицій, здійснених канадською компанією 123Systems Inc при впровадженні технології у мережі супермаркетів «Арсен» ТОВ «Альянс Маркет».

Очікується, що впровадження інноваційно-технологічної платформи Quickcart в торговій мережі Львова збільшить обсяги продажу товарів, мінімізує витрати на обслуговування супермаркетів і відсоток крадіжок в магазинах, дозволить отримати і ефективно використовувати дані про поведінку та вподобання покупців, підвищити іміджеву складову бренду, вплине на формування позитивних показників KPI компаній, створить платформу для оптимізації бізнес-процесів та підвищить ефективність впровадження технології сучасних програмно-апаратних комплексів для реєстрації розрахунково-касових операцій у торгівлі, електронного касового чеку.

Співпраця з платформою дозволить українським ІТ-компаніям брати участь у реалізації спільних проектів, сприятиме залученню інвестицій для їх фінансування, здійснювати заходи для організації фінансування спільних проектів за рахунок різних джерел фінансування організацій Північної Америки, шляхом участі у заходах, спрямованих на розвиток партнерства компаній країн-учасниць різноманітних інноваційних програм, зокрема Канадської Міжнародної Програми Інновацій (Canadian International Innovation Program (CIIP).

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі