Львів поповниться новим спортивним майданчиком

Будівництво спортивного майданчика завершать до кінця 2020 року. 

У Львові продовжуть облаштовувати дитячі та спортивні майданчики. Цього разу новий майданчик збудують на вул. Є.Патона.

Відповідний тендер розміщений на порталі Prozorro.

Будівництво нового спортивного майданчика планують здійнити за адресою вул. Є. Патона, 13,15,17 за очікуваною сумою в 668 тисяч гривень. Замовником даного будівництва виступає Управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики ЛМР.

У технічному завданні вказано, що підрядник, який буде визначений на аукціоні вже після 19 червня, розбере асфальтобетонні покриття та відновить газон, де проведе монтаж необідного обладнання. А саме футбольні ворота, баскетбольни1 щит, та волейбольну стійку. Окрім цього на майданчику встановлять світлодіодне освітлення.

Будівництво спортивного майданчика завершать до кінця 2020 року.

Нагадаємо, як повідомляла ІА “Вежа” раніше вже був оголошений тендер на будівництво цього майданчика. Однак торги не відбулись, адже для участі заявку подав лише один учасник. Свою ціну, в 611 тисяч гривень запропонувало ТзОВ “Торгово-промислова компанія “Будспорт”. За інформацією порталу Youcontrol компанія існує майже 2 роки, в основному вони спеціалізуються на спеціалізованих будівельних роботах. Податкових боргів компанія немає.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі