Львів продасть на аукціоні 6 об’єктів, серед котрих є пам’ятка архітектури

Стартова ціна лоту – 12 млн 689 тис. гривень.

До кінця 2018 року на порталі Prozorro.Продажі планують продати 6 львівських об’єктів комунальної власності.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Найцікавішим лотом 2018 року вважають перший поверх будівлі у самому центрі міста  – на пл. Ринок, 12 та пл. Ринок 13. Площа нежитлових приміщень становить 72,9 кв.м. Стартова ціна – 12 млн 689 тис. гривень. Аукціон буде проведений сьогодні, 10 грудня. Варто зазначити, що це пам’ятки архітектури та містобудування національного значення.

Виставлені на аукціон також перші поверхи будівель за адресами вул. Л. Перфецького, 6-а та вул. І. Тобілевича, 9. Зазначимо, що на другий об’єкт було знижено стартову ціну в 2 рази через перший невдалий аукціон. Так, перший поверх пам’ятки культурної спадщини місцевого значення можна придбати за 352,7 тис. гривень.

За 169,2 тис. гривень можна придбати нежитлові приміщення цокольного поверху загальною площею 15 кв.м. на вул. Цетнерівка, 12. Аукціон розпочнеться 17 грудня цього року.

Крім цього, на аукціон виставлені підвал, площею 117,2 кв.м. на вул. Варшавська, 1 за 660 тис. гривень, та підвал, площею 60 кв.м, на вул. Медової Печери, 29 за 453,4 тис. гривень.

Як зазначила прес-служба, за 4 місяці у Львові відбулось 103 аукціони в системі «Prozorro.Продажі», які дали змогу отримати 102 млн. гривень.

«Думаю, він продасться за дуже хорошою ціною, тому що це площа Ринок, невелика площа приміщення, і воно є в дуже доброму стані», – прокоментувала Інна Свистун, начальник управління комунальної власності ЛМР.

Варто зазначити, що Львів став лідером серед усіх міст України за кількістю продажів в системі «Prozorro».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі