Львів розширює повітряні кордони: оголошено рекордну кількість нових авіарейсів

Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького відкриває нові рейси в Європу

Сьогодні, 30 жовтня, у Міжнародному аеропорту “Львів” імені Данила Галицького відбулося відкриття нового рейсу Краків-Львів-Краків, лоукост-компанії “Ryanair”.

“Ми оголошуємо 5 нових напрямків компанії “Ryanair”: до Кракова, Дюссельдорфа, Варшави, Лондона та Меммінгена. Це нові та унікальні рейси для нашого аеропорту. “Ryanair” – перший у Європі лоукост, що має найбільше літаків та найбільше маршрутів. Також це найдешевший лоукост перевізник, тому ми дуже раді, що доросли та досягли того, що “Ryanair” тепер буде у Львові”, – розповідає Тетяна Романовська, генеральний директор Міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького.

Також зазначимо, 29 жовтня відбулося відкриття нового рейсу Вільнюс-Львів-Вільнюс, компанії “Wizzair”. “Дуже приємно, що ми відновлюємо рейс до Вільнюса, який минулого року взялася виконувати компанія МАУ, але, через деякі економічні причини довелося зупинити цей маршрут. Завдяки компанії “Wizzair”, ми знову його запустили”, – зазначив Роман Кокотайло, т.в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА.

 

Окрім рейсу до Вільнюса, компанія “Wizzair” відкриває іще 3 нових маршрути. Наступні рейси дозволять львів’янам відвідати з Братиславу, Франкфурт-Хан, та Копенгаген. Загалом, станом на сьогодні “Wizzair” має 10 напрямків оголошених зі Львова і займає 2 місце за перевезенням пасажирів після МАУ.

Що важливо, 4 нових напрямки “Wizzair” та 5 – “Ryanair” – рекордна кількість нових рейсів за сезон для Міжнародного аеропорту “Львів”.

“На сьогодні у нас дуже хороші показники завантаженості – 70-80%. Цьогоріч ми очікуємо близько 1 мільйон 650 тисяч пасажирів, а ще два роки тому було лише 700 тисяч пасажирів на рік. Те, що ми потужно відкриваємо 9 нових напрямків у зимовий сезон, а не традиційний літній, свідчить про те, що  Львів вже готовий і розвивається дуже динамічно”, – додає Тетяна Романовська.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі