Львів – smart city: оголосили конкурс на кращий проект модернізації електронного документообігу

Участь у конкурсі є безкоштовною

26 жовтня на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про проведення відкритого конкурсу на кращий проект модернізації електронного документообігу «Електронна система управління документами та записами для Львівської міської ради».

«З метою модернізації інструментів електронного урядування, забезпечення розгортання нових технологій, масштабування електронного документообігу на всі структурні підрозділи Львівської міської ради, а також підпорядковані органи, ЛКП «МЦІТ» на підставі рішення робочої групи, утвореної рішенням виконавчого комітету № 328 від 30.32 018 року, ініціює проведення відкритого конкурсу на кращий проект модернізації електронного документообігу «Електронна система управління документами та записами для Львівської міської ради», – розповів заступник директора з питань розвитку ЛКП «МЦІТ» Олег Войціцький.

У результаті, виконком прийняв рішення оголосити відкритий конкурс на кращий проект модернізації електронного документообігу.

Замовником та організатором відкритого конкурсу на кращий проект модернізації електронного документообігу визначено Львівське комунальне підприємство «Міський центр інформаційних технологій».

Зазначимо, що 12 листопада 2018 року – останній термін подачі конкурсних проектів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі