Львів в режимі онлайн

Львів’яни зможуть вирішувати адміністративні, комунальні, медичні та освітні питання онлайн.

Львівська міська рада та компанія Mastercard у рамках стратегічної співпраці анонсували запуск «Порталу мешканця Львова» — онлайн-платформа, яка дасть можливість  львів’янам вирішувати адміністративні, комунальні, медичні та освітні питання в мережі. Також на сайті інтегрований Masterpass, тому послуги можна сплачувати відразу.

Повідомив прес-центр Львівської міської ради.

Загалом на сайті можна буде скористатись понад 250 послугами і сервісами. Серед послуг, наприклад: реєстрація місця проживання, реєстрація фізичної особи підприємця, приватизація, присвоєння поштових адрес, видача довідок, надання дозволів, реєстрація декларацій тощо.

Портал також передбачатиме можливість онлайн-звернень до посадовців та подальше відслідковування статусу електронних пропозицій і скарг. Буде значно спрощена реєстрація особистого кабінету, у тому числі через соціальні мережі, а також навігація на сайті.

“Портал стає більш відкритим для мешканців, його буде набагато зручніше використовувати. Це буде абсолютно новий продукт, який відповідає всім запитам сучасної технології, запитам мешканців. А також  завдяки цьому продукту ми зможемо трошки розгрузити наші ЦНАПи, оскільки  подати будь-які заяви чи здійснити оплати  мешканці зможуть зробити це все з дому”, — розповіла Марта Романяк, начальник управління ІТ ЛМР.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі