Львів вкотре зібрав разом представників бізнес-середовища України

До участі у Форумі запрошені представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій.

Сьогодні, 11 квітня, у Львові, в Park. Art of Rest, розпочався Весняний Діловий Форум, який об’єднав представників бізнес-середовища України для обговорення питань мікро- та макроекономіки, монетарної політики та економічної ситуації в країні загалом в умовах значних історичних викликів.

Одним із завдань форуму є висвітлення перспектив реформування економічної і соціальної сфер, а також можливостей ведення підприємницької діяльності в Україні за стандартами Європейського Союзу та світовими стандартами у період Четвертої промислової революції та інформування про ситуацію у фінансовому та банківському секторах України, етапи реформування та зміни цього сектора в умовах цифрової ери.

Під час форуму будуть висвітлювати перспективи реформування економічної і соціальної сфер, а також можливостей ведення підприємницької діяльності в Україні за європейськими стандартами, а також розглянуть експертні дослідження щодо використання людського капіталу в період значної еміграції та сильної демотивації старіючого населення України.

До участі у Форумі запрошені представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій; успішних підприємців, які зацікавлені в економічному розвитку України. Окрім того, були запрошені представники міжнародних економічних організацій та установ, зарубіжних фінансових та інвестиційних компаній, що зацікавлені у реалізації бізнес-проектів на території України.

Форум відбуватиметься у форматі засідання всіх учасників та виступів доповідачів в порядку передбаченому програмою Форуму. Організатори зазначають, що захід є аполітичним некомерційним проектом та спрямований на розвиток бізнес-середовища України.

категорії
БізнесНовиниСуспільство

Публікації по темі