Львів вкотре зібрав разом представників будівельної індустрії Західної України

На "будівельному майданчику" представлені учасники з 12-ти регіонів України, а також Республіки Польща та Республіки Білорусь.

Сьогодні, 2 квітня, у львському виставковому центрі “Південий-ЕКСПО” розпочався Весняний Будівельний Форум – найбільша подія Західної України, яка традиційно об’єднує основні напрямки галузі будівництва і демонструє нові досягнення будіндустрії України.

Цього року форум відбувається в форматі взаємодоповнюючих виставок: XXXIX міжнародної виставки «БудЕКСПО-весна” і XIV Спеціалізованої виставки “Вікна. Двері. Покрівля”. Будівельна виставка репрезентує сучасну будівельну продукцію, новітні технології у сфері будівництва та якісну сервісну пропозицію будівельних компаній з усієї країни та з-за кордону.

У коментарі журналісту ІА “Вежа” Наталя Карасюк, керівник Весняного Будівельного Форуму, розповіла, що цього року свою продукцію приїхали представити і закордонні компанії. “У нас фактично на теренах західного регіону не організовують подібних подій, тому компанії приїжджають з усієї України, хоч ми і називаємо себе регіональною виставкою. Сьогодні на нашому “будівельному майданчику”, як ми його називаємо, представлені 100 учасників з 12-ти регіонів України, а також з Республіки Польща та Республіки Білорусь, тому важко назвати виставку регіональною”, – зазначила вона.

За її словами, ключовою метою виставки є демонстрація нових підходів у будівництві, представлення своєї продукції, обмін досвідом та заключення контрактів між компаніями. Окрім того, виділяє просвітницьку мету сприяння молоді обирати технічні професії, оскільки попит на них з кожним роком зростає.

Під час виставки компанії представляли свої будівельні та оздоблювальні матеріали, фасадні та покрівельні матеріали, будівельні та металеві конструкції, будівельне обладнання, риштування, ліфти та ліфтове обладнання, електричні та ручні інструменти, ландшафтну архітектуру, системи опалення, енергозберігаючі технології, а також виробництво вікон та дверей.

Протягом чотирьох днів на виставці відбудуться обговорення актуальних питань будівельної галузі, презентації та семінари. Зокрема спікери говоритимуть про юридичні ризики при купівлі нерухомості, норми введення об’єктів в експлуатацію, нові інвестиційні проекти, а також ключові концепції для залучення клієнтів.

категорії
БізнесНовиниСуспільство

Публікації по темі