“Львівавтодор” отримав 5,3 млн грн з бюджету розвитку міста

Гроші скерували до статутного капіталу комунального підприємства.

Міський голова Львова розпорядився скерувати до статутного капіталу ЛКП “Львівавтодор” 5,5 млн грн

Про це йдеться у розпорядженні Андрія Садового №369 від 18 липня 2019 року.

“Департаменту житлового господарства та інфраструктури перерахувати кошти, як внески до статутного капіталу ЛКП “Львівавтодор” – 5 368 042,88 грн” – йдеться у документі.

Нагадаємо, нещодавно ЛКП “Львівавтодор” замовив послуги з реставрації та переоблаштування нежитлових приміщень на вул. Горбачевського, 10.

Відповідно до тендерної документації,  у будинках планують провести гідроізоляцію, демонтувати дрібні металоконструкції, змурувати стіни, замінити двері та вікна. Крім того, відремонтують цоколь, відреставрують фасади та скульптуру Богородиці, а також встановлять металеву огорожу.  На роботи виділяють 7 млн грн.

Додамо, міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України продовжує оновлювати державні будівельні норми щодо проектування вулиць і доріг.

Зокрема, планується розглянути можливість унормувати в ДБН обов’язкове влаштування сучасних засобів підвищення уваги пішоходів при виході на дорогу.

Мова йде про сучасні та креативні засоби привернення уваги пішоходів при виході на проїзну частину. Наприклад, яскраві попереджувальні знаки, креативні надписи на дорогах, які заставляють задуматися, а також оригінальна розмітка на пішохідних переходах.

категорії
ЕкономікаНовиниСуспільство

Публікації по темі