“Львівавтодор” збудує нову парковку на площі Євгена Петрушевича

Як повідомили в ЛМР, на будівництво виділять 1 317 квадратних метрів.

22 березня виконавчий комітет ЛМР погодив будівництво нової автостоянки.

На площі Євгена Петрушевича, 11 ЛКП “Львівавтодор” облаштує підземний багаторівневий майданчик для паркування.

Як повідомили в ЛМР, на будівництво виділять 1 317 квадратних метрів.

Нагадаємо, що 14 лютого на пленарному засіданні ЛМР  затвердили відповідний проект землеустрою.

Нагадаємо, у проекті нових змін до ДБН щодо автостоянок пропонується дозволити розміщувати парковки на експлуатованих покрівлях громадських будівель і споруд.

«Нестача паркомісць, особливо, у великих містах, – це одвічна проблема. І не тільки для України, а й для багатьох інших країн Європи та світу. Для її вирішення будують багатоповерхові та підземні паркінги, проектують автоматизовані та перехоплюючі стоянки, але все одно машиномісць не завжди вистачає. І для організації всіх цих парковок звичайно потрібно відповідне вільне місце, яке з кожним разом знайти стає все складніше. Виходом із цієї ситуації можуть стати паркінги на експлуатованих дахах громадських будинків. Тобто, на тих покрівлях, які пристосовані для різного господарчого використання.

Ми проаналізували існуючий закордонний досвід та з’ясували, що ця альтернатива також можлива, наприклад, при проектуванні сучасних ТРЦ чи інших громадських закладів. Тому внесли відповідну зміну до ДБН, прописавши обов’язкові технічні вимоги та навантаження», – повідомив Лев Парцхаладзе, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі