“Львівелектротранс” закупить 554 сидіння для тролейбусів та трамваїв за понад 800 тис. грн

Переможця аукціону буде визначено після проведення пробної закупівлі.

Львівське комунальне підприємство “Львівелектротранс” оголосило тендерну закупівлю щодо сидінь для мототранспортних засобів, зокрема тролейбусів та трамваїв ціною у 890 тис. грн.

Відповідний тендер опубліковано на порталі публічних закупівель Prozorro.

Згідно з умовами технічного завдання, підрядник повинен забезпечити наявність сидінь для водіїв у кількості 21, а також пасажирських – 502. До цього ж і кріплень – 31. Слід наголосити, що для тролейбусів виділено 4 комплекти зі 116 сидіннями, а трамваям – 8 комплектів по 296 та інші.

Постачання продукції, підрядник повинен забезпечити упродовж 2020 року та надати товари замовнику не пізніше 5 днів з моменту отримання замовлення. Слід також вказати, що доставлення сидінь відбуватиметься коштом постачальника.

Переможця аукціону буде визначено після проведення пробної закупівлі, втім подати свої пропозиції можна до 2 квітня. Виконати умови тендеру підрядник має не пізніше 31 грудня 2020 року.

Нагадаємо, в аналогічний період 2019 року, ЛКП “Львівелектротранс” уже оголошував аналогічну закупівлю на суму в 1 млн 123 тис. грн.

Відтак, підрядник мав забезпечити наявність сидінь для водіїв у кількості 20, а також пасажирських – 668. До цього ж і кріплень – 37. Слід наголосити, що для тролейбусів виділено було 13 комплекти зі 261 сидінням, а трамваям – 18 комплектів по 406 та інші.

Стає відомо, що на закупівлю відгукнулося одне ТзОВ “Компанія ВЕЕМ-Металавтопром”, втім у зв’язку з поданням менш як двох тендерних пропозицій, – торги скасували.

За даними аналітичної платформи YouControl, ТзОВ “Компанія ВЕЕМ-Металавтопром” на ринку праці уже 18 років та 3 місяці, – від 17 грудня 2001 року. Основним видом діяльності є виробництво інших вузлів, деталей і приладдя для автотранспортних засобів. За формою власності – недержавне, а розмір статутного капіталу налічує 4 млн 744 тис. грн.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі