Львівобленерго придбає комп’ютерів на майже 900 тисяч

ПАТ "Львівобленерго" витратить майже 900 тисяч гривень на придбання ноутбуків, комп'ютерів та інформаційних кіосків. 

ПАТ “Львівобленерго” витратить майже 900 тисяч гривень на придбання ноутбуків, комп’ютерів та інформаційних кіосків.

Відповідний тендер опублікований на порталі публічних закупівель Prozorro.

За кошти від господарської діяльності підприємства Львівобленерго планує закупити 13 ноутбуків, 17 комп’ютерів та 3 інформаційні кіоски. Очікувана вартість такої закупівлю становить 886 тисяч гривень. Надати техніку підприємству мають до кінця цього року.

В документації вказано, що 8 ноутбуків мають мати не менше як 4 ядра, частоти процесора – 1,8 ГГц, об’єм пам’яті – не менше 16 ГБ. Характеристика інших 5-ти відрізняється у тому, що вони можуть мати 2 ядра, 2,2 ГГц частоту процесора та 4 ГБ пам’яті. В технічному завданні зазначається, що гарантійний термін експлуатації ноутбуків має становити не менше як один рік.

Інформаційні кіоски мають бути металевими, підлоговими з сенсорним екраном та підтримувати операційну систему Windows 10. Гарантійний термін становить 2 роки.

Аукціон щодо тендеру має розпочатись 13 квітня.

Додамо, інформаційні кіоски це персональний комп’ютер, зазвичай з мультимедійним дисплеєм, встановлений у громадському місці для забезпечення широкому загалу доступу до інформації. Для урядових організацій кіоски мають стати звичайним засобом обслуговування громадян, які не мають персонального комп’ютера чи доступу в інтернет.

Нагадаємо, ПАТ “Львівобленерго” планує переоснащити електромережі по всій області. Зокрема воно стало замовником масштабних реконструкцій на Старосамбірщині, Пустомитівщині, Сколівщині та Золочівському районах Львівської області.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі