Львівщина активізує співпрацю з Латвією у галузі туризму, деревообробки та сільського господарства

10-14 квітня Львівщина прийме латвійських туроператорів.

Сьогодні, 2 квітня, голова Львівської ОДА Олег Синютка та перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус зустрілись із Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом, який візьме участь у відкритті авіарейсу «Львів-Рига».

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Очільник Львівщини подякував Надзвичайному і Повноважному Послу за активну підтримку Латвійською Республікою територіальної цілісності України.

“Кожен ваш візит – це вияв солідарності та підтримки, яку ми відчуваємо зі сторони латвійського народу. Сподіваюсь, що після відкриття рейсу Латвія і Україна стануть ще ближчими і наші люди зможуть комфортно пересуватись, а  туризм та бізнес розвиватимуться ще активніше”, – наголосив Олег Синютка.

У межах зустрічі присутні акцентували увагу на необхідності організації промоторів для представників туризму, зокрема 10-14 квітня Львівщина прийме латвійських туроператорів.

Окрім того, обговорили можливості співпраці у галузі деревообробки та сільського господарства.

Також Олег Синютка запросив Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні Юріса Пойканса на відкриття насіннєвого центру, яке відбудеться цьогоріч.

“Ми плануємо цього року ввести в експлуатацію насіннєвий центр за результатами контактів, що відбувались між українськими та латвійськими  представниками і я переконаний, що це буде потужний крок для розвитку лісової галузі  Львівщини та  у європейський країнах ми станемо конкурентами для вас у хорошому розумінні цього слова”, – додав Олег Синютка.

Нагадаємо, у 2018 році Мінагрополітики сформовано Реєстр сертифікатів на насіння та садивний матеріал і Реєстр суб’єктів насінництва та розсадництва.

Реєстри дають детальну інформацію про наявність сертифікованого насіння та садивного матеріалу, у розрізі культур, сортів та категорій, а також про можливість придбання якісного матеріалу безпосередньо у виробника. Вони були створені на виконання Закону України «Про насіння і садивний матеріал»

Так, згідно Реєстру сертифікатів на насіння або садивний матеріал на 2018 рік станом на грудень 2018 року органом із сертифікації видано 5752 сертифікати, що засвідчують сортові якості насіння та садивного матеріалу та 30205 сертифікатів, що засвідчують посівні якості насіння та товарні якості садивного матеріалу.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі