Львівщина друга в Україні за обсягами житлового будівництва

Обсяги будівництва на Львівщині лише зростають.

За 9 місяців 2018 року кількість житлового будівництва, на яке отримано документи на право виконання будівельних робіт (нове будівництво) на території Львівщини, становила 2 тисячі 551 одиницю.

Таку інформацію оприлюднила Державна служба статистики.

Загальна площа нового житлового будівництва на Львівщині становить 31 тисячу 935 кв м.

Відповідно до даних Держстату, за січень-березень 2018 року було надано документи на право будівництво 833 житлових приміщень. За березень-червень ця цифра зросла на 858 одиниць. За червень-вересень Львівщина втримала позиції і надала документи на будівництво ще 860 житлових будинків.

Загальна площа житлового будівництва також зросла у відповідності до збільшення кількості об’єктів. Так, у березні загальна площа становила 10 тисяч 480 кв. м., в червні ця цифра збільшилась до 15 тисяч 793 кв. м. Станом на вересень площа житлового будівництва сягнула 31 тисячу 935 км. м.

Таким чином кількість та площа житлового будівництва на Львівщині стабільно зростає. Наразі Львівщина посідає друге місце після Київської області за кількістю нового житлового будівництва. За загальною площею житлового будівництва Львівська область займає третє місце, після Київської області та міста Київ.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі