Львівщина отримала черговий транш медичної субвенції

З початку року з державного бюджету надійшло 28% від річних призначень медичної субвенції.

Сьогодні, 2 квітня, місцевим бюджетам області надійшов черговий транш медичної субвенції в сумі 73,5 млн гривень.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

Всього з початку року з державного бюджету надійшло 514,5 млн грн медичної субвенції, що становить 28% від річних призначень.

Зазначені кошти забезпечують першочергові видатки з утримання закладів охорони здоров’я, що надають  вторинну та спеціалізовану медичну допомогу.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що аудитори повідомляють про нераціональне виділення з держбюджету освітньої субвенції Львівському регіону, яка у 2018 році не була повністю використана.

Про це йдеться в аудиторському звіті виконання бюджетної програми «Підготовка робітничих кадрів професійно-технічними закладами (ПТНЗ) та іншими закладами освіти» Департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації за 2016-2017 роки та 9 місяців 2018 року.

Довідка

Медична субвенція надається місцевим бюджетам з метою фінансового забезпечення реалізації делегованих органам місцевого самоврядування повноважень у сфері охорони здоров’я. Ця субвенція може надаватись бюджету Автономної Республіки Крим, обласним і районним бюджетам, міським (міст Києва та Севастополя, міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення) бюджетам та бюджетам об’єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.

Місцеві ради мають право передавати кошти медичної субвенції у вигляді міжбюджетного трансферту іншим бюджетам для надання медичних послуг за місцем обслуговування населення.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі