Львівщині перерахували субвенцію для надання населенню пільг і житлових субсидій

З початку року Львівщина отримала субвенції на загальну суму 22 млн грн.

Львівська область отримала субвенцію з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в сумі 13,8 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

Фінансовий ресурс в повному обсязі перерахували до районних та міських бюджетів для подальшого перерахування одержувачам відповідних виплат. Допомогою мають можливість скористатися ті сім’ї, в яких житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

У січні-лютому 2019 року призначено субсидію для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу та твердого палива (готівкою) 1522 домогосподарствам, а середній розмір субсидії на одне домогосподарство становить 3578 гривень.

Додамо, що загалом з початку цього року Львівщина отримала субвенції на загальну суму 22 млн грн або 93,3 % до планових призначень січня-квітня цього року та 31,1 % до річних призначень, що дало можливість в повному обсязі провести розрахунки зі згаданого виду пільг і субсидій.

 

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі