Львівська 5-а міська клінічна поліклініка купить легкові авто за понад мільйон гривень

Аукціон щодо тендеру розпочнеться 8 травня, поставити товар мають до кінця травня цього року. 

Комунальне некомерційне підприємство “5-а міська клінічна поліклініка м. Львова” купить два автомобілі за понад 1 мільйон гривень.

Відповідний тендер опублікований на порталі Prozorro.

ЛКП “5-а міська клінічна поліклініка м. Львова” закупить два легкових автомобіля. Очікувана вартість  – 1 мільйон 100 тисяч гривень.

Згідно з технічним завданням, обидва автомобіля мають мати тип кузова SUV із бензиновим двигуном. Варто зауважити, що це практичний спортивний автомобіль, що має кузов «універсал», а також часто систему повного приводу. Автомобілі з таким типом кузова більшістю характеристик схожі з легковими пасажирськими автомобілями. Їх «універсальність» зумовлена здатністю виконувати різні завдання, в тому числі не властиві легковим автомобілям — перевезення великої кількості пасажирів (як мінівени), перевезення габаритних вантажів (як універсали), буксирування важких причепів (як пікапи), рух бездоріжжям (як позашляховики).

Замовник також вказав, що в автомобілів має бути електронна система стабілізації руху, додатковий світовий сигнал при екстреному гальмуванні, обігрів зони склоочищувачів на вітровому склі та полиця багажного відділення.

Варто також зауважити, що автомобілі мають бути новими, тобто такими, що не були в експлуатації та випущені не раніше як 2019 року. Гарантійний термін на товар повинен складає 5 років або 150000 км. пробігу.

Аукціон щодо тендеру розпочнеться 8 травня, надати ж товар мають до кінця травня цього року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі