Львівська ГО судиться з комунальним підприємством через ненадання доступу до інформації

Громадська організація "За якісний транспорт" є третьою стороною у позові до ЛКП "Львівелектротранс".

Громадська організація “За якісний транспорт” взяла участь у попередньому судовому засіданні у справі, де відповідачем є “Львівелектротранс”.

Про це у коментарі журналісту ІА “Вежа” розповів голова ГО “Молодіжний інформаційно-консалтинговий центр “За якісний транспорт” Святослав Товстига.

У квітні цього року ГО “Молодіжний інформаційно-консалтинговий центр “За якісний транспорт” подав запит на доступ до публічної інформації до Львівської міської ради, аби дізнатися, скільки коштів та майна з оціночною вартістю було передано комунальному підприємству “Львівелектротранс” від міської ради за період з 2001 по 2018 роки. Цей запит переадресували до ЛКП “Львівелектротранс”, і воно відмовило у наданні інформації.

Відтак Святослав Товстига звернувся до Уповноваженого з прав людини, у компетенції якого є скарги щодо ненадання публічної інформації. Офіс Уповноваженого відкрив провадження і звернувся з листом до комуналього підприємства за роз’ясненнями. У листі йшлося, що комунальне підприємство зобов’язане надати таку інформацію за 5 робочих днів і аргументація, чому ця інформація публічна.

Святослав Товстига повідомив, що 18 вересня відублось підготовче судове засідання у справі, де позивачем є Секретаріат Уповноваженого з прав людини, відповідачем ЛКП “Львівелектротранс”, ГО “Молодіжний інформаційно-консалтинговий центр “За якісний транспорт” є третьою стороною без самостійних вимог.

Наступного тижня відбудеться засідання з розглядом справи по суті. ЛКП “Львівелектротранс” представляв керівник юридичного відділу. Голова ГО “За якісний транспорт” зазначив “Я цього чоловіка вперше бачив. Ймовірно, він почав працювати на цій посаді нещодавно.”

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі