Львівська міська рада оштрафувала на 170 тисяч забудовника за незаконно встановлений паркан

члени адміністративної комісії при Виконкомі наклали штраф у розмірі 170 тисяч гривень забудовнику, що встановив із порушеннями паркан на вул. Дорошенка, 2

В середу, 19 лютого, члени адміністративної комісії при Виконкомі наклали штраф у розмірі 170 тисяч гривень забудовнику, що встановив із порушеннями паркан на вул. Дорошенка, 2, де заплановано будівництво готелю.

Про підсумки засідання комісії повідомив заступник міського голови Андрій Москаленко.

За словами начальника управління охорони історичного середовища ЛМР Лілії Онищенко та заступника голови Галицької РА Романа Гавчака штраф був накладений через відсутність дозволу в забудовника на встановлення огорожі та початку проведення будівництва в історичній частині міста.

Забудовника зобов’язали демонтувати огорожу до 21 лютого.

Відомо, що паркан поставили ще 3 лютого, щоб відгородити територію для будівництва нового готелю по вулиці Дорошенка. Власниками ділянки та забудовниками є власниця ТзОВ «Солодка вишиванка» Леся Данчевська та донька власника «Гранд Готелю» Грирогія Козловського ­­­– Софія Максимець.

Нагадаємо, 13 лютого міський голова Львова Андрій Садовий доручив оштрафувати забудовника, який самовільно встановив паркан по вулиці Дорошенка, 2.

Автор – Максим Охримчук

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі