Львівська міська рада підвищить кваліфікацію працівників

Навчання проведуть для посадових осіб, депутатів та працівників комунальних підприємств, установ та закладів ЛМР.

Управління персоналом Львівської міської ради планує організувати курси з іноземної мови, ораторської майстерності та вивчення офісних програм.

Відповідні тендери розміщено на сайті Dozorro.

На курси англійської мови передбачено витратити 125 тис. гривень. Суму поділять на три лоти (80 тис. грн, 27 тис. грн та 18 тис. грн). Перший лот передбачає 432 годин занять, другий і третій 144 і 96 годин відповідно. Тендерні пропозиції прийматимуть до 3 квітня.

Очікувана вартість курсу “Комунікація в публічній сфері та ораторська майстерність” становить 56 тисяч гривень. Проводитимуть тренінг для п’яти груп із 8-10 осіб. Загалом він триватиме 40 годин. Курс повинен мати технічне оснащення: камеру, накамерне світло, мікрофон, штатив. Додатковою вимогою до підрядника є досвід роботи у сфері телебачення та радіомовлення. Зараз є один учасник тендерної пропозиції – ФОП “Сорокіга Любов Вадимівна”. Він очікує рішення замовника. Відповідно до даних Youcontrol, основним видом його діяльності є виробництво кінофільмів та телевізійних програм.

Курс з поглибленого вивчення офісних програм триватиме 600 годин і розрахований на 15 груп по 15-20 осіб. Його очікуваний кошторис становить 94 200 гривень. Підрядник повинен надати комп’ютерні класи. По завершенню курсу оцінять на рівень знань працівників. Тендерні пропозиції можна подавати до 4 квітня.

Додамо, що це навчання проведуть для посадових осіб, депутатів (помічників-консультантів депутатів) та працівників комунальних підприємств, установ та закладів Львівської міської ради.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі