Львівська міська рада закупить діагностичних апаратів на майже 15 мільйонів

Мова йде про 14 стаціонарних приладів ультразвукових скануючих експертного класу.

Управління охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради оголосило про відкриті торги із закупівлі ультразвукового діагностичного апарату за 14 млн 850 тис. грн.

Відповідний тендер сьогодні, 1 квітня, розмістили на порталі публічних закупівель Prozorro.

Мова йде про 14 стаціонарних приладів ультразвукових скануючих експертного класу, які, згідно з тендерною документацією, мають мати гарантійний строк експлуатації не менше 36 місяців та сертифікат відповідності вимогам Технічного Регламенту щодо медичної техніки.

Апарати повинні мати 5 технологій формування променю: цифрову, широкосмугову, багаточастотну, багатопроменеву та паралельну, наявність повного комплекту програмного забезпечення для здійснення вимірювань в усіх видах досліджень та сертифікованого сервісного центру в Україні.

Згідно з доданою документацією, обладнання будуть застосовувати в таких галузях: урологія, кардіологія, органи черевної порожнини, поверхнево розміщені судини, малі органи опорно-рухового апарату, педіатрія, периферичні судини, транскраніальні дослідження, ендокринологія гастроентерологія та неврологія.

Аукціон з визначення підрядника назначено на 7 червня, а поставку необхідно здійснити до 1 грудня 2019 року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі