Львівська міськрада шукає ділянку для облаштування полігону ТПВ

Полігон буде створений за найвищими європейськими стандартами.

Львівська міська рада має намір придбати земельну ділянку, площею 25−30 га, для розміщення полігону твердих побутових відходів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

“Наші неодноразові звернення до ОДА та посадовців у Києві впродовж 2-х років залишаються без розгляду і повністю ігноруються. Жодної ділянки, яка за своїми параметрами підходила б для будівництва та розташування полігонів, не була надана − навіть попри рішення Державної комісії ТБ та НС. З огляду на те, що немає реакції на наші звернення, ми звертаємося до всіх, хто має в розпорядженні відповідну земельну ділянку і готовий її надати нам для облаштування полігону. Гарантуємо найвищу якість виконання робіт під наглядом європейських фахівців та громади”, − заявив заступник міського голови Львова з житлово-комунальних питань Сергій Бабак.

Як зазначила прес-служба, ділянку шукають в межах області, тому що відповідно до законодавства, полігони не можуть бути розташовані в межах міста.

Міська рада проектуватиме полігон за рахунок бюджету розвитку Львова та виділятиме субвенції для розвитку інфраструктури того населеного пункту, на території якого і створять сміттєзвалище.

Нагадаємо, нещодавно виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив конкурсну документацію про спорудження та експлуатацію системи дегазації на Грибовицькому сміттєзвалищі.

«Весь світ іде раціональним шляхом: ніхто не будує собі свій невеличкий полігон, усі будують регіональний. І будівництво такого полігону для Львова і прилеглих 4 районів дозволить на найближчі 50 років глобально вирішити проблему утилізації сміття», − поділився Сергій Бабак.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі