Львівська міськрада виділить понад 18 мільйонів на фінансування розвитку інфраструктури

Зокрема планують закупити 3D принтери для закладів загальної середньої освіти.

Згідно з розпорядженням №163, Львівська міська рада виділить 18 млн 229 тис. гривень з бюджету розвитку на фінансування розвитку інфраструктури.

За рахунок цих коштів департамент містобудування придбає обладнання і предмети для довгострокового користування “Стрийського парку” та РЛП “Знесіння”.

Управлінню освіти департаменту гуманітарної політики перерахують кошти для оплати придбання обладнання для ліцею міжнародних відносин ім. В. Стуса, реконструкції майданчика на території СЗШ № 96, капітальний ремонт із заміною вікон у навчально-методичному центрі освіти міста Львова на пл. Данила Галицького, придбання для відділу освіти Шевченківського та Залізничного районів.

Окрім того, планують закупити 3D принтери для закладів загальної середньої освіти, провести капітальний ремонт спортивних майданчиків. Зокрема профінансують будівництво спортивного майданчика на вул. Патона.

Управління охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики отримає кошти на придбання обладнання для біохімічної лабораторії КНП “Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова”. Сихівська районна адміністрації за рахунок виділеної суми проведе капітальний ремонт житлового фонду та дитячих майданчиків. Окрім того, виконає міську програму технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках та закладах охорони здоров’я.

Додамо, що частину коштів виділять для ЛКП “Муніципальна варта” , Залізничної районної адміністрації та на субвенцію міському бюджету міста Винників.

категорії
ЕкономікаНовиниСуспільство

Публікації по темі