Львівська обласна клінічна лікарня відремонтує неонатальний корпус

Відповідне рішення було підтримано сьогодні на пленарному засіданні виконкому сьогодні, 19 вересня. 

Відповідне рішення було підтримано сьогодні на пленарному засіданні виконкому сьогодні, 19 вересня.

Виконком надав містобудівні умови та обмеження на  реконструкцію Комунальним некомерційним підприємством Львівської обласної ради “Львівська обласна клінічна лікарня“ неонатального корпусу під літерою “А-2“ на вул. Личаківській, 44, вул. Чернігівській, 1, 5 та будівлі під літерою “Б-3“ на вул. М. Некрасова, 1 Львівської обласної клінічної лікарні.

“Функціональне призначення земельної ділянки – зона Г-5 – лікувальні зони відповідно до рішення виконавчого комітету від 21.07.2017 № 639 “Про затвердження детального плану території у районі вул. Очеретяної“, плану зонування території (зонінгу) Личаківського району”, – йдеться в розпорядженні.

Варто заважити, що гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд  під літерою “А-2“ – 16,60 м;  під літерою “Б-3“ – 18,10 м. Проектування будуть здійснювати відповідно до діючих будівельних норм та Закону України “Про охорону культурної спадщини“, адже об’єкт знаходиться у межах історичного ареалу.

Довідка

КЗ ЛОР Львівська обласна клінічна лікарня є однією із найстаріших та найбільших багатопрофільних лікарень в Україні, яка надає високоспеціалізовану медичну допомогу населенню не лише Львівської області, а й інших регіонів України, а також іноземним громадянам. Історія лікарні сягає 1783 р., відколи було відкрито Загальний шпиталь у Львові. Впродовж більш як 230 років лікарня була основним центром медичної допомоги населенню Західного регіону.
категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі