«Львівська залізниця» вкотре шукає підрядника для реконструкції тягової підстанції Тухля

Знайти підрядника на ці роботи не можуть вже від травня. 

Регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця» знову оголосила тендер на реконструкцію тягової підстанції Тухля. Знайти підрядника на ці роботи не можуть вже від травня.

Відповідний тендер оголосили на порталі Prozorro.

Перший тендер на реконструкцію цієї тягової підстанції був оголошений ще наприкінці травні цього року. З того часу було відмінено 3 аукціони щодо цього тендеру. Причина відміни – відсутні пропозиції підрядників. Щоправда, на аукціон тендеру, що був опублікований першим, відгукнулась компанія ТОВ “Спецтермомонтаж-Енерго” знизивши очікувану ціну робіт на майже 60 тисяч гривень. Однак пропозицію було відхилено. В протоколі сказано, що учасник не надав підтвердження, про те що устаткування та комплектуючі до нього, що будуть використовуватись в роботі, буде виготовлено не раніше 2019 року. Після цього замовник не отримував жодних прозозицій на роботу з реконструкції тягової підстанції.

Вчора, 12 серпня, було оголошено вчетверте тендер на проведення робіт з реконструкції тягової підстанції Тухля, що знаходиться у Сколівському районі, в смт. Тухля,за адресою вул. Сковороди 18. Очікувана ціна проведення цих робіт стала вищою за всі попередні рази – 4 мільйони 787 тисяч гривень (попередні рази очікувана ціна становила 4 мільйони 461 тисячу гривень).

Згідно з технічним завданням, підрядник має здійснити усі необхідні монтажні роботи (монтаж блоку вакуумного вимикача, трансформаторів струму), забезпечити тягову підстанцію кнопковим постом керування та здійснити пусконалагоджувальні роботи. В рамках тендеру також закуплять необхідне устаткування.

Аукціон відбудеться після 27 серпня.

Довідка

Тягова підстанція — у загальному випадку, електроустановка для перетворення та розподілу електричної енергії. Тягові підстанції призначені для зниження електричної напруги і подальшого перетворення струму для передачі його в контактну мережу для забезпечення електричною енергією електровозів, трамваїв і тролейбусів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі