Львівське ДБР закупить службові автомобілі за понад 4 мільйони

Йдеться про 3 автівки Skoda Oktavia, з очікуваною вартістю 3 мільйони 300 тисяч та 1 Ford Tourneo Custom вартістю до 1 мільйона 300 тисяч.

Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у Львові на Кривоноса, 6, замовило службові легкові автомобілі.

Відповідні тендери розмістили на сайті публічних закупівель Prozzoro.

Йдеться про 3 автівки Skoda Oktavia очікуваною вартістю 3 мільйони 300 тисяч та 1 Ford Tourneo Custom вартістю до 1 мільйона 300 тисяч.

Початок аукціону стартує 8 жовтня, заявки учасників приймають до 7. Станом на 31 грудня 2019 року автомобілі планують вже закупити.

У технічних вимогах вказано, що рік випуску машини має бути не раніше, ніж 2019. Також автівки повинні бути оснащені світлодіодними фарами-спалахами та гучномовно-сигнальними пристроями, засобами безпеки та автоматичною коробкою передач. Серед вимог є тонування скла.

Нагадаємо, у кількох районах Львівщини закуплять службові автомобілі для амбулаторій первинної медичної допомоги. Зокрема, в Золочівському, Кам’янко-Бузькому, Радехівському, Сколівському, Сокальському, Дрогобицькому, Мостиському та Буському районах. Очікувана вартість закупівлі становить 5 мільйонів гривень.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі