Львівське комунальне підприємство витратило 8 млн грн на відновлення спортмайданчиків

Йдеться про 6 об’єктів, відремонтованих в межах міста Львова.

У 2018 році ЛКП «Спортресурс» капітально відремонтує 7 майданчиків зі встановленням сучасного покриття для занять різними видами спорту і тренажери.

Про це сьогодні, 5 листопада, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Йдеться про 6 об’єктів в межах міста Львова, по 5 з яких вже завершені тендери. Зокрема це стосується дитячого майданчика на вул. Чорноморській, майданчика для воркауту на вул. Хоткевича, 40−44, міні-футбольного майданчика вул. Ковельській, 67, скейт-майданчика на вул. Винниченка, 4 та майданчика для ігор у футбол та баскетбол на вул. Марка Вовчка, 3.

Варто вказати, що в 4 з 5 тендерів перемогла “Будівельна компанія Форвард”. Згідно даних Youcontrol, її керівником з 16 травня поточного року є Микола Захарків, колишній начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Львівської міської ради.

Зазначимо, що в кількох тендерах компанія навіть не  понижала вартість нижче очікуваної, за рахунок чого ЛКП «Спортресурс» вдалося зекономити всього 290 тис грн (було передбачено очікуваною вартістю в межах завершених тендерів 8 млн 171 тис грн загалом, остаточна сума оплат – 7 млн 880 тис грн).

Додамо, що в приймальній Галицької районної адміністрації Львівської міської ради підтвердили інформацію, що Микола Захарків наразі вже не займає колишню посаду.

На сьогодні по одному тендеру ще триває етап розгляду пропозицій. Мова йде про міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям на вул. Медової Печери, 7−9. Про намір взяти участь в торгах заявили одразу 4 компанії, серед яких і вже згадане ТОВ “Будівельна компанія Форвард”.

В повідомленні на сайті ЛМР зазначають, що з бюджету міста виділено 11 млн грн на майданчики, які є в підпорядкуванні ЛКП «Спортресурс».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини