Львівське комунальне підприємство з чималим податковим боргом оголосило тендер на 7 млн грн

Підприємству необхідно утилізувати 13500 т твердих побутових відходів до кінця поточного року.

Львівське комунальне підприємство “Транспортна фірма “Львівспецкомунтранс” замовив послугу поводження із безпечними сміттям і відходами та їх утилізацією.

Мова йде про тендер, який оприлюднили на сайті Prozorro.

Згідно тендерної документації, підприємству необхідно утилізувати 13,5 тисяч тонн твердих побутових відходів до кінця поточного року.

При цьому, технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.

Зауважимо, що згідно даних Youcontrol згадане підприємство має податковий борг 50,4 тисячі гривень станом на 1 жовтня поточного року.

Між іншим, за останні 3 роки компанія була учасником 14 судових справ.

Що стосується тендеру, аукціон з визначення переможця назначили на 2 січня 2019 року при тому, що роботи мають бути виконані вже до кінця поточного 2018 року. Наразі щодо невідповідності даних з’ясувати інформацію у замовника не вдалося, адже він не надав жодних коментарів журналістам ІА “Вежа”.

Зазначимо, що це повторний тендер. Перший тендер “Транспортна фірма “Львівспецкомунтранс” оприлюднила 12 вересня, однак жодна компанія не заявила про намір брати участь у торгах.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі