Львівські «Карпати» перейдуть до рук екс-регіоналу

Львівський футбольний клуб «Карпати» найближчим часом може отримати нового власника.

Стало відомо, що екс-регіонал Олександр Герега разом з дружиною Галиною збираються придбати футбольний клуб «Карпати».

Про це повідомив ведучий спортивного ток-шоу “ТаТоТаке” Сергій Болотников.

Ведучий зазначив, що в «Карпатах» протягом кількох днів працюють фахівці, які оцінюють майно клубу та проводять аудит. Однак чи укладена вже угода— поки невідомо.

«Можливі» покупці клубу зізналися, що давно розглядали варіант покупки «Карпат», але тільки зараз змогли домовитися з Димінським і Коломойським, якому належить 50% акцій клубу.

Зазначимо, що Олександр Герега є не тільки екс-регіоналом, віце-президентом Федерації футболу України, засновником мережі будівельних супермаркетів “Епіцентр-К”, президентом Федерації важкої атлетики України, але й одним з найбагатших українців. Його стан оцінюється в 688 млн доларів.

Варто додати, що у 2010 році Димінський продав 50 % акцій клубу офшорній компанії, яку пов’язують з Ігорем Коломойським.

За даними аналітичної системи «YouControl», станом на 2016 рік кінцевим бенефіціарним власником була компанія «Менділ Лімітед» (Британські Віргінські острови, кінцеві бенефіціарні власники: Петро Димінський і кіпріот Хрістакіс Ніколау). Станом на зараз кінцевими власниками зазначені компанії з однаковими назвами – «Менділ Лімітед», зареєстровані на Кіпрі та на Британських Віргінських островах.

Наразі Петро Димінський ховається за кордоном, після аварії, в результаті якої загинула 31-річна Наталія Трила. 1 березня Печерський районний суд Києва прийняв рішення заочно заарештувати бізнесмена.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі