Львівські митники викрили спробу незаконного переміщення понад 23 кг бурштину

Під час митного контролю цього транспортного засобу в працівників митниці виникла підозра щодо наявності в ньому товарів прихованих від митного контролю.

Громадянин України, п’ятдесятирічний мешканець Рівненщини, намагався незаконно провезти через кордон майже 23,5 кг бурштину, з яких 6,9 кг обробленого та 16,6 кг необробленого, передає прес-служба ДФС.

Так, водій вантажного автомобіля «Опель» прямував у Республіку Польщу через митний пост «Рава – Руська». Для перетину кордону він обрав смугу руху спрощеного митного контролю «червоний коридор». Про наявність будь-якого товару він не повідомив.

Під час митного контролю цього транспортного засобу в працівників митниці виникла підозра щодо наявності в ньому товарів прихованих від митного контролю. Автомобіль було скеровано у місце поглибленого огляду транспортних засобів. Там митники у салоні автомобіля виявили необроблене каміння неправильної форми, різних розмірів, жовтого та коричневого кольору різних відтінків, зовні схоже на необроблений бурштин в асортименті. Громадянин не надав жодних документів, що могли підтверджувати вартість, місце придбання та походження виявленого у нього товару.

Таким чином, громадянин України намагався перемістити через митний кордон України товар з приховуванням від митного контролю, а саме з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників)  – в порожнинах під обшивкою салону та панеллю приладів автомобіля.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, передбачене ст. 483 Митного кодексу України. Товар вилучено. Він буде скерований на експертизу для проведення його ідентифікації та вартості.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі