Львівські перевізники вимагають підняття вартості проїзду до 9 гривень

Якщо міська рада не перегляне тарифи, то автобуси просто зупиняться

Львівські перевізники розрахували новий тариф, який має бути не менше 9 гривень. Вони вимагають його впровадження вже з 1 грудня.

Про це під час брифінгу 2 листопада заявив Іван Велійка, Голова асоціації перевізників Львівської області.

«Продовжувати працювати при тарифах у 5 гривень буде просто неможливо. Автобуси можуть припинити курсувати. Зараз 80% грошей перевізники витрачають на купівлю пального. Збільшення його вартості відбулося приблизно на 25%. Розрахований нами тариф повинен бути 9 гривень», – наголошує Іван Велійка.

Варто зазначити, після того, як чинності наберуть постійні договори з перевізниками, останні зможуть самостійно встановлювати тарифи, без рішення місцевої влади. Проте Іван Велійка зараз каже, що все у руках ЛМР. «Ми подали розрахунки в ЛМР ще три тижні тому. Конкретики щодо цього питання поки немає. Міська рада повинна визначитися, яку модель розвитку транспорту вона приймає – соціальну чи бізнесову», – пояснює Іван

За словами Івана Велійки, якщо міська рада не перегляне тарифи, то автобуси просто зупиняться. «Автобуси не будуть працювати у вихідні, не будуть працювати у вечірній час і скоро буде так, що вони не курсуватимуть ще й вранці», – додає Голова асоціації перевізників Львівської області.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі