“У зв’язку із відсутністю належних умов для праці, пленарного засідання сесії міської ради сьогодні не буде. Дату наступного засідання ми повідомимо згодом”, — заявив Анатолій Забарило, секретар ради.

До слова, пленарне засідання перенесли через стоматологів, які відмовляються реформуватися і у знак протесту захопили сесійну залу Львівської міської ради.

Нагадаємо, як повідомляла ІА “Вежа”, сьогодні мало відбутися пленарне засідання 17-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання.

Розпочати засідання сесії мали з обговорення створення комунальної установи “Меморіальний музей Гідності у м.Львові”. Після чого депутати мали розглянути питання про внесення змін до міського бюджету Львова на 2019 рік та про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова.

Окрім цього, на засідання сесії планували обговорити також затвердження переліку підприємств, які відповідають критеріям, що визначені Програмою сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2019 роки, а також  затвердити Кредитний договір між ЛКП “Львівелектротранс“ і Європейським банком реконструкції та розвитку і Договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 28.02.2018, укладеного між Львівською міською радою і Європейським банком реконструкції та розвитку.