Львівський аеропорт обзаведеться системою відстеження багажу

Таким чином замінять ручну перевірку багажу автоматизованою системою

22 жовтня Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького оголосив тендер на впровадження системи узгодження і відстеження багажу.

Відповідний тендер розміщений на сайті Prozorro.

У проекті договору зазначено, що очікувана вартість становить 120 тис. євро. Крім цього, у документації прописані усі вимоги до модулів програмного продукту, основні технічні характеристики системи та конфігурація системи.

«Система звірки та відстеження багажу є ключовим елементом управління аеропортом, з точки зору безпеки, швидкості, а також з точки зору взаємин між аеропортом і авіакомпаніями. Система дозволить в будь-який момент отримати достовірну інформацію про місцезнаходження багажу з моменту прибуття в аеропорт до його навантаження на борт повітряного судна», – зазначено у документації тендеру.

Зазначимо, що кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 7 листопада 2018. Усі роботи повинні бути виконані до кінця цього року.

Додамо, що торги з першого аналогічного тендеру не відбулися через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Єдина компанія, яка взяла участь – RESA Airport Data Systems. Згідно з сайтом Clarity Project, дані з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб відсутні.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі