Львівський аеропорт витратить мільйон гривень на льотні перевірки

ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» оголосив тендер на виконання льотних перевірок.

ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» оголосив тендер на виконання льотних перевірок наземних засобів радіотехнічного забезпечення польотів та світлосигнального обладнання аеродрому Львів.

Відповідний тендер з’явився сьогодні на сайті Prozorro.

Згідно даних тендерної документації, замовник очікує від виконавця здійснення льотних перевірок наземних засобів (зв’язку, навігації, спостереження) радіотехнічного забезпечення польотів та світлосигнального обладнання аеродрому Львів у кількісті 12,5 льотних годин.

Вартість таких послуг замовник оцінив у 1 млн грн. При цьому акцентують, що пропозиція учасника повинна враховувати вартість використання обладнання, витратних матеріалів та інших витрат.

Додає, що надані послуги та матеріали обов’язково мають відповідати українським та міжнародним правилам, нормативам та стандартам безпеки.

Замовник зазначає, що періодичність та організація льотних перевірок наземних засобів  радіотехнічного забезпечення польотів та світлосигнального обладнання регламентується Наказом №210 Державної служби України з нагляду за забезпеченням безпеки авіації від 23.03.2005 р. «Про затвердження Правил організації і проведення наземних та льотних перевірок наземних засобів радіотехнічного забезпечення польотів, авіаційного електрозв’язку та світлосигнального обладнання аеродромів цивільної авіації України».

Аукціон з визначення переможця проведуть 11 жовтня, і вже до кінця року мають виконати льотні перевірки.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі