Львівський аеропорт замовляє льотні перевірки за 2 мільйона гривень

Згідно з тендерною документацією, відбудеться два етапи проведення льотних перевірок.

ДП “Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького” оголосив тендер на послуги з виконання льотних перевірок радіомаячної системи посадки СП-200 з РМД-90НП та світлосигнальної системи ВВІ ІДМАН.

Відповідний тендер розміщено на порталі Prozorro.

За це аеропорт готовий виділити 2 мільйона гривень.

Згідно з тендерною документацією, відбудеться два етапи проведення льотних перевірок: 1 етап припадає на травень 2019 року, а 2 етап – на жовтень 2019 року.

Також у тендерній документації зазначені вимоги до якості. Зокрема, всі надані послуги та матеріали повинні відповідати українським та міжнародним правилам і нормативам та стандартам безпеки. Послуги повинні виконуватися з дотриманням правил користування електричною енергією, пожежної безпеки, охорони праці та інших нормативних документів.

Також пропозиція учасника повинна враховувати вартість використання обладнання, витратних і паливно-мастильних матеріалів та інших витрат.

Нагадаємо, у 2018 році пасажиропотік Міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького збільшився на 48%.

У 2017 році аеропорт прийняв 1 мільйон 600 тисяч пасажирів. За аналогічний період 2017 року кількість пасажирів склала 1 мільйон 80 тисяч. За 2017 рік аеропорт виконав 11 983 рейси. У 2018 році – 15430, що на 29% більше у порівнянні з минулим роком.

“Суттєвий приріст пасажиропотоку в порівнняні до минулого року свідчить про те, що аеропорт може позиціонувати себе як провідний хаб Західної України”, – зауважив Роман Кокотайло.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі