Львівський онкологічний центр проведе реконструкцію одного з приміщень

Виконком затвердив містобудівні умови та обмеження на реконструкцію господарського корпусу Львівського онкологічного центру. 

Виконком затвердив містобудівні умови та обмеження на реконструкцію господарського корпусу Львівського онкологічного центру.

Сьогодні, 13 грудня, під час пленарного засідання виконавчого комітету було затверджене рішення про надання містобудівних умов та обмежень для реконструкції  Комунальним некомерційним підприємством Львівської обласної ради “Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр” будівлі господарського корпусу під літерою “Г-1”. Будівля знаходиться за адресою вул. Я. Гашека, 2-А. Після проведення усіх необхідних ремонтних робіт приміщення слугуватиме пральнею.

В розпорядженні зазначено, що цільове призначення земельної ділянки площею 8,5033 га слугує для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги. Гранично допустима висотність будинку становить 9 метрів, а 2. максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 60%.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» № 360-ІХ, який Верховна Рада України ухвалила 6 грудня 2019 року.

Документ перерозподіляє кошти в сумі 200 млн грн з Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту на видатки за бюджетною програмою Міністерства охорони здоров’я «Реалізація державного інвестиційного проекту «Будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі